Akdeniz Üniversitesi

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.


Antalya Üniversite Destekleme Vakfı, Antalya’da kurulan üniversitelerdeki temel fen bilimlerini (matematik, fizik, kimya, biyoloji) desteklemek amacıyla, ilgili fakültenin her bölümünde başarı sıralamasında en yüksek puanı alan ilk 5 (beş) birinci sınıf öğrencisine, maddi imkanlarına bakılmaksızın karşılıksız öğrenim bursu vermektedir.

2015 yılında yapılan KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavında Fizik Bölümümüzden mezun olan öğrencilerimizin başarıları ile Fizik Bölümümüz Türkiye genelinde en başarılı 5. bölüm olmuştur. Kendilerini tebrik ederiz.

2014 yılında yapılan KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavında Fizik Bölümümüzden mezun olan öğrencilerimizin başarıları ile bölümümüz Türkiye genelinde en başarılı 7. bölüm olmuştur. Mezun öğrencilerimize kariyerlerinde başarılar dileriz.

 2013 yılında yapılan KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavında Fizik Bölümümüzden mezun olan öğrencilerimiz üstün başarı göstermiş ve Fizik Bölümümüz Türkiye genelinde en başarılı 5. bölüm olmuştur. Kendilerini tebrik eder, meslek hayatlarında başarılar dileriz.

Sayfa Özeti: Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik

Sayfa Açıklaması: Akdeniz Üniversitesi Fizik Bölümü

Anahtar Kelimeler: